موفقیت در ساخت پرنده ای خاص

تا کنون پرنده های بدون سرنشین با طرح های گوناگون ساخته شده است. در این میان، آن دسته که دارای هندسه متغییر دارند، با اهمیت ترند. زیرا علاوه بر پیچیدگی ساخت، کاربردهای منحصر به فردی خواهند داشت. اخیرا یکی از گروه های حرفه ای ساخت هواپیما موفق به طراحی و ساخت این نوع از هواپیما کرده است.

برای شناخت بهتر این هواپیما می توانید نگاهی به عملکرد نمونه آمریکایی آن کنید. پرنده ای که توسط یک سرباز درون یک لوله ساده حمل شده و هنگام پرواز از درون لوله پرتاب و سپس بال های اصلی، دم افقی (بال عقبی) و عمودی باز می شود. تصویر زیر به خوبی گویای این مطلب است.

شاید در نگاه اول سیستم این پرنده ساده به نظر برسد و فکر کنید که می توان به راحتی این پرنده را طراحی کرده و بسازید و پرواز دهید. اما کاملا در اشتباهید. اگر می خواهید با ظرافتها و نکات ساخت این پرنده آشنا شوید باید با سازنده این هواپیما آشنا شده و فراز و فرود ساخت آن را مطالعه کنید…

اخیرا تیم ساخت و پرواز، به مدیریت آقای حسنلو توانسته پروژه ساخت و پرواز این پرنده را با موفقیت پشت سر بگذارد. برای آشنایی با روند ساخت و جزئیات بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید. تصاویر مربوط به گروه سازنده این پرنده منحصر به فرد در زیر آمده است:

 

مقاله ساخت و پرواز هواپيماي مدل راديو کنترل

مقاله ساخت و پرواز هواپيماي مدل راديو کنترل

مقاله ساخت و پرواز هواپيماي مدل راديو کنترل

جهت تماس با گروه سازنده این هواپیما با ایمیل زیر در ارتباط باشید:

havafazagroup@yahoo.com

یک دیدگاه درباره “موفقیت در ساخت پرنده ای خاص

  1. Reza

    با سلام و عرض خسته نباشید، خیلی جالب بود، این نوه کارها و فعالیت ها، نشان گر زیبایی رشته مهندسی هوا فضا میباشد، با تشکر از شما و ارزوی توفیق و.موفقیت، در ادامه کار و رسالتتون در زمینه این سایت، و مهندسی هوا فضا

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *