دوره رایگان یکروزه آموزش ساخت مدل

شاید اطلاع داشته باشید که مدت دو سال است، در تهران دوره های آموزشی ساخت هواپیمای مدل با قیمت مناسب و کیفیت بالا برگزار می شود. این دوره ها با همکاری مدیران مرکز مهندسی هوافضا و سایت ساخت و پرواز ایجاد شده است و موفقیت های خوبی را تا کنون کسب کرده است. همچنین در طی این دو سال همایش های رایگانی نیز برگزار کرده است که همراه با معرفی دنیای مدل و نمایش هوایی پرنده های مدل نیز بوده است.

این بار مسئولان برگزار کننده در نظر دارند که در روز جمعه (۹۵/۵/۲۲) یک دوره آموزشی ساخت مدل به صورت رایگان برگزار کنند. توصیه ما به تمامی علاقه مندان شرکت در این دوره یک روزه است زیرا که مطمئنیم از تجربه های گرانقدر مدل کاران حرفه ای بهره مند خواهید شد. این موضوع برای دانشجویان و شرکت کنندگان مسابقات ملی هواپیمای بدون سرنشین اهمیت دو چندان دارد. زیرا بنده خودم مشاهده کرده ام که خیلی از دانشجویانی که قصد شرکت در این مسابقات را دارند حتی تجربه ساخت یک هواپیمای مدل ساده را نداشته اند.

زمان برگزاری : جمعه ۲۲ مرداد
ساعت شروع کلاس : ۸ صبح
اطلاعات بیشتر و ثبت نام در

 

2 دیدگاه درباره “دوره رایگان یکروزه آموزش ساخت مدل

 1. رها

  باسلام و احترام وممنون از اطلاع رسانی
  میخواستم بپرسم که آیا امکان ضبط این کلاس وجود دارد؟؟ برای افرادی که امکان حضور در دوره ندارند بتوانند استفاده نمایند؟

  پاسخ
 2. yasin gholami

  با سلام
  ضمن تشکر و سپاس از جناب اقای مهندس حسنلو .و دیگر عزیزانی که این کارگاه اموزشی را به همت و تلاش خود برگزار کردند و بسیار مورد استفاده تمامی اقشار و علاقمندان واقع شد.چه از کسانی مثل من که تجربه ساخت و پرواز هواپیماهای مدل را داشتند ولی هواپیمای سه بعدی و دشواریهای ساخت ان را نمیدانستیم و چه کسانی که برای اولین بار پا به عرصه هواپیماهای مدل و دنیای مدل گذاشتند بسیار جالب و مورد توجه بود.از سر وقت بودن استاد مربوطه و توضیحات علمی و دوستانه تا مطالب و ریزه کاریهای مفید در حین ساخت و شرکت دادن حضار در فرایند ساخت و پرواز بسیار زیبا که با مهارت و کاردانی استاد گرامی همراه بود که جای تقدیر و تشکر را دارد و میتواند این قبیل کارها و کلاسهای اموزشی مورد توجه بسیاری از سازمانهای متولی با ورزش جوانان و فرهنگسرا ها و پایگاههای بسیج برای غنی کرده اوقات فراغت و سرگرمی سالم و علمی برای ورود به دروازههای علوم هوایی و پهپادها برای عرصه های نظامی و محیط زیست و امداد و نجات و ….باشد .که جا دارد این قبیل اقدامات مورد تشویق و حمایت قرار گرفته و گسترش بیابد.

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *