پهپاد جدید Parrot فیلم

این پهپاد به یک دوربین ۱۴ مگاپیکسلی با لنز fisheye و ۸ گیگابایت حافظه داخلی مجهز است و در کنار آن از تثبیت کننده تصویر برای ثبت ویدیوهای بدون لرزش بهره می برد.

به گزارش وب‌سایت دیجیاتو، اگر تاکنون هیچ کدام از پهپادهای متنوع موجود در بازار را تهیه نکرده اید، می توانید دوربین پرنده جدید Parrot را به عنوان یک گزینه مناسب در نظر داشته باشید، محصولی که Bebop ۲ نام دارد و با هر شارژ کامل قادر است ۲ برابر مدل پیشین یعنی ۲۴ دقیقه پرواز کند.Bebop 2 به یک دوربین ۱۴ مگاپیکسلی با لنز fisheye و ۸ گیگابایت حافظه داخلی مجهز است و در کنار آن از تثبیت کننده تصویر برای ثبت ویدیوهای بدون لرزش بهره می برد. علاوه بر این برای کاهش وزن در محصول مورد بحث، پردازشگر تصویر نرم افزاری به جای مکانیکی مورد استفاده قرار گرفته است.

سرعت پرواز نیز مورد دیگری به شمار می رود که در محصول جدید افزایش یافته و از حدود ۴۰ کیلومتر در مدل قبلی به ۶۰ کیلومتر در ساعت رسیده است.

مجموعه این بهبودها و امکانات البته باعث شده قیمت Bebop 2 به ۵۵۰ دلار برسد که چندان ارزان به حساب نمی آید و در مورد زمان آغاز عرضه نیز لازم است به تاریخ ۲۴ آذر سال جاری اشاره نماییم.
 برای کنترل این پهپاد علاوه بر اپلیکیشن های iOS و اندروید، می توانید از هدست های واقعیت مجازی نیز کمک بگیرید که البته برای آن لازم است باندل ۸۰۰ دلاری شامل Skycontroller را تهیه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *