وحدت limitcycle و حوزه…!

جلسه پرسش و پاسخی که در پایان  نشست  برگذار شد، یه قدم رو به جلو در دانشکده محسوب میشه… امیدواریم این جلسات در دانشکده ادامه پیدا کنه… اما در لابه لای این نشست نکات مهمی بیان شد که اشاره به اونها خالی از لطف نیست!… دکتر روشنیان فرمودند(نقل به مضمون): در آینده ای نزدیک تعداد هیات علمی دانشکده هوافضا دو  برابر میشه….(همه با هم میگیم اینشالله!)…. ایشون وعده ی دیگه ای هم دادند و فرمودند(نقل به مضمون): در طی چشم اندازی دانشکده هوافضای خواجه نصیر قراره قطب فضایی کشور بشه …. (به امید آن روز که این این طرح مثل تجمیع دانشگاه خواجه نصیر نباشه…!)


نکته بعدی فرمایشات دکتر نوین زاده بود كه بعد از كلي كش و قوس با ريموت در روي سن (همان مثلث عشقي لپتاپ-ريموت – پروژكتور) درباره limitcycle و عرفان سخناني رو نثار چهره هاي وارفته دانشجويان كردند…. عاقبت هم نفهميديم  مرغ همسايه غازه يا اردك!!!


نکته ای هم دکتر میرشمس فرمودند راجع به دانشگاه و دانشجویان (که البته امام خمینی فرمودند نه جناب کندی!!!)…. که مصادره به مطلوب شد و مضمونش اینه: شما دانشجویان هی نگویید که دانشگاه برای ما چه کرد…. شما برای دانشگاه چه کردید؟!!… (خب اینم حرفیه!!!)…. خلاصه جلسه امروز نشانه ای از پیشرفت در مجموعه هوافضای خواجه نصیره وقتی که در حد حرف باقی نمونه…


 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *