مناجات تخصصی الداوطلبیون!

امروز (به سال ۱۳۹۰ – ۲۷ بهمن ماه) آزمون کنکور بود… دانشگاه شریف…. به اون دسته از داوطلبان عزیز که امتحان رو خوب دادن تبریک و تهنیت میگیم  و به خیل عظیم دیگر تسلیت …!در زیر مناجات تخصصی(!) یه کنکوری هوافضایی خواجه نصیری در اثنای  آزمون کنکور آمده است:

پروردگارا ما را مورد عنایت قرار بده نه آن عنایتی که در کلاس مکانیک پرواز به ما نمودند…. بارالها کلاس تحلیل سازه، ما را تحت بارگذاری های پیچشی و خمشی و محوری قرار داد و دم بر نیاوردیم… ما را در این آزمون به حالت الاستیک درآور تا بر خلاف اساتیدمان رفتاری خطی از خود به جای گذاریم… بزرگ معبودا….مود حرکتی ما در کلاس مکانیک پرواز ناپایدار شد تا جایی که خود استاد هم به ناپایداری رسید….هنوز تناقض دالامبر در رگ و ریشه ما جاریست که چه قرابتی است بین تعالیم کنکوری و مفاهیم کلاسی؟!! عزیزا… در این چهار سال افت فشار ما در مجرای جدارنازک خواجه نصیر آن چونان زیاد بود که دیگر راندمان آیزنتروپیکی باقی نمانده است….خدایا… اساتید مان را چنان تحت تنش  قرار بده که از حالت الاستیک خارج و به ناحیه تسلیم بل فراتر روند تا شاید بعد از برداشتن بار به وضعیت جدیدی میل کنند!

 معبودا… امیدمان از بلندای آپوگی مدار ماهواره امید به پرگی مدار نزول یافت و دیگر نزدیک است که ‍crashي بس ناگوار بدهيم….پس بزرگ پروردگارا از حاصل تلاشهایمان تبدلیل لاپلاسی بگیر که اگر در قضیه مقدار نهایی قرارش دهیم به عددی معقول میل کند!

آمین ای مهربانترین مهربانان به بی پناهان خاکسفوردی!….

یک دیدگاه درباره “مناجات تخصصی الداوطلبیون!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *